Zážitky ze SEDDMY

18.12.2012 18:16

Každoročně navštěvujeme s předškolními dětmi Dům dětí a mládeže.Účelem návštěvy je seznámit děti s možnostmi využití volného času tehdy, až se stanou školáky.S oblibou navštěvujeme keramický kroužek, kde děti pod vedením paní ředitelky Jany Pavlatové pracují s hlínou, tvoří z ní drobné dárky na Vánoce, Velikonoce nebo ke Dni matek.Nikdy nezapomeneme navštívit oddělení malých chovatelů a poslechnout si vyprávění vedoucí kroužku paní Kopalové o tom, jak zvířátka žijí a jaké zde mají nové přírůstky.Letos nás překvapilo mnoho novinek.Děti si mohly pohladit gekona a agamu,podívaly se co je nového  v domečcích u křečků, pohladily si králíka,sledovaly podvodní svět v akváriu.Na chodbě si vždy prohlížíme fotografie z dalších zájmových kroužků a občas zaslechneme nadšené zvolání „ to chci, tam budu chodit“.Za vlídné přijetí a ochotu děkujeme zaměstnancům Domu dětí a mládeže a budeme se těšit na další návštěvu.