NAŠE MATEŘINKA SLAVÍ 50 LET OD OTEVŘENÍ.

15.05.2019 08:47

Naše milá dámo v nejlepších letech – mateřská školko Luční.

Nikdo ti neuvěří, že slavíš abrahámoviny, ale je to pravda.

Jsi krásná!

Po všech plastických operacích vnitřních i vnějších vypadáš skvěle.

Jsi aktivní!

Energie, která z Tebe sálá, se permanentně přenáší na všechny děti i zaměstnance. To, že jsi stále v pohybu, plní zúčastněné radostí a inspirací. O všem se můžeme dočíst v kronikách vedených od prvního dne provozu  3.února 1969 až dodnes.

Také se na ledacos můžeme osobně zeptat. Například paní Dáši Beckové, která zde pracuje od roku 1984, nebo pana Petra Kroupy ,údržbáře, od roku 1987. Další Tvé věrné přišly hned na počátku 90tých  let a jsou s Tebou dodnes - paní učitelky Bohdana Bucková, Dana Bartošová, Milena Skrbková a ředitelka Věra Smetanová.

V září 2018 Ti bylo smutno!

Už se na tebe nepřijde podívat Tvoje dobrá duše, první ředitelka Miluška Chaloupecká.

Jsi zdravá!

Tvoje kuchyň odjakživa připravovala ty nejlepší dobroty pro děti. Dnes vaříme na základě principů zdravého stravování. Dětem stále chutná, o čemž nás přesvědčují dlouhé fronty jedlíků čekajících

na přidání.

You are great!

„ Happy Birthday“ přeje paní učitelka Angličtiny hrou Dana Dlabolová již 16 let.

Jsi parádnice!

Tak jako Ty se dokážeš nalíčit oranžovými a žlutými dýněmi nedokáže nikdo a ještě prozáříš chmurné podzimní dny barevnými světýlky.

Jsi opravdová prapravnučka J.A.Komenského!

Hravým rejem bílých a černých Barborek zkrotíš i ty největší nezbedy / alespoň na chvíli/

Jsi veselá tanečnice!

Každý rok v masopustní době hýříš pestrými kostýmy, zpěvem a pohybem.

Jsi vřelá a empatická!

Nikdy nezapomeneš na maminky. Láska a poděkování od dětí doznívají v srdcích ještě dlouho po vydařených besídkách.

Jsi zasloužilá turistka a cestovatelka!

Vedle mnoha rozmanitých a zajímavých výletů už 25 let odvážíš děti na Malou Úpu na Medvědí chatu

do oázy ticha a čerstvého vzduchu našich nejvyšších hor.

Jsi dojatá!

Koncem června se loučíš se svými předškoláky, kteří zde zažili několik let her, sportování, vzdělávání, někdy i procvičování hlásek na zlepšení výslovnosti.

Jsi v nejlepší kondici!

V rozjetém vláčku jedeme plnou parou do padesátého prvního roku provozu.

Jsi vděčná!

Dokážeš ocenit práci nesmírně stabilního kolektivu a rodičů, kteří nám již 50 let svěřují své ratolesti

a často se zapojují do různých aktivit školky. Velký dík též patří zřizovateli Městu Semily za vstřícný postoj a podporu.

Za kolektiv MŠ Věra Smetanová.